Меню
Ваш кошмк

Martin

Струни і аксесуари Martin

Музичний виробник Martin функціонує на світовому ринку понад півтора століття і виготовляє традиційно продукцію високої якості. Крім того, через багато років бренд не тільки не розгубив свою спадщину, а й продовжує утримувати лідируючі позиції.

Виробництво Martin продовжує зростати і в першу чергу за рахунок основного продукту - акустичних гітар.

Історія розвитку бренду Martin

Компанія Martin була заснована в 1833 році вихідцем з Німеччини - Фрідріхом К. Мартіном, головним захопленням якого було конструювання і моделювання музичних інструментів.

Після розробки і впровадження Х-образного кріплення, Фрідріх переїхав в Нью-Йорк, де і бере свій початок виробництво музичних інструментів бренду.

На жаль, винахід майстра не було запатентовано, тому конкуруючі виробництва застосували інновацію на своїй продукції. Варто відзначити, що це дозволило зміцнити корпус гітари для оснащення сталевими струнами, що в свою чергу значно посилило гучність її звучання.

Сьогодні інженери Martin продовжують експериментувати з матеріалами для зниження вартості вироблених інструментів, але при цьому, не втратили якість, завдяки чому їх продукція цінується музикантами по всьому світу. Серед таких матеріалів виявилася ламінована деревина, а в деяких моделях інструментів використовуються ламінати високого тиску. Це дозволило випустити вироби серії D1 і DX, які відрізняються прийнятною ціною і мають середню категорію за звучанням.

Асортимент компанії Martin

Бренд не виробляє великої за асортиментом кількості товарів, а вважає за краще спеціалізуватися тільки в одному напрямку для отримання кращих результатів. Серед продукції, яку виробляє Martin можна виділити:

  • акустичні гітари - основний вид продукції, що виготовляється брендом, вони мають безліч серій, форм, а також різноманітних матеріалів;
  • екзотичні гітари - серед них популярна серія гітар Backpecker;
  • укулеле;
  • гітарні струни, а також аксесуари для них - запчастини і засоби по догляду за інструментом.

Крім того, Martin також надає послугу по самостійному проектуванню гітари. Це означає, що користувачі самі можуть вибрати, як форму інструменту, так і матеріал, оформлення, фурнітуру, технічну конфігурацію. Гітара може бути інкрустована дорогоцінними або екзотичними матеріалами.