Меню
Ваш кошмк

Кабелі

Сучасний ринок музичних товарів представлений величезним асортиментом різної комутації, серед якої більшу частину складають кабелі для музичних інструментів. Сьогодні можна знайти кабелі від різноманітних виробників, серед найпопулярніших: Dunlop, Fender, DAddario, Rapco Horizon і інші.

Акустичні кабелі для музичних інструментів

Акустичні кабелі представлені у вигляді багатожильного електричного подовжувача з обмоткою, який передає аудіосигнали високої потужності з мінімальною кількістю втрат і спотворень.

Основна функція такого кабелю полягає в з'єднанні гучномовця з підсилювальним пристроєм.

Розрізняють такі види акустичних кабелів в залежності від матеріалу серцевини:

  • бескиснева OFC-мідь;
  • монокристалічний OCC-купрум;
  • композитний електрокабель.

Крім того, кабелі розрізняються і по розташуванню струмоведучих пристроїв, а саме: паралельне, вите розташування і коаксіальний електропровід.

Для вибору якісного кабелю в першу чергу необхідно звернути увагу на активний резистанс, тому краще віддавати перевагу коротким проводам з великим діаметром.

Вартість також є відмінним фактором для вибору акустичного кабелю, адже недорогі варіанти мають не мідну серцевину, а алюмінієву. Бюджетні моделі краще не використовувати з дорогим музичним обладнанням, адже вони рідко проходять тест на пробій ізоляції.

Аудіо кабелі

Аудіо кабель використовують для підключення професійної і побутової акустики, різних видів навушників і спліттер систем.

Аудіо кабелі представлені такими різновидами:

  • оптичний;
  • цифровий;
  • коаксіальний.

В залежності від специфіки застосувань вони можуть відрізнятися типом стандартних роз'ємів, найбільш поширені з них: jack 3 5, jack rca, jack mini jack, rca, usb і тюльпан.

Щоб вибрати якісний аудіо кабель, необхідно особливу увагу приділити таким характеристикам:

  • перевірити міцність на розрив і злам;
  • висока ступінь захищеності від впливу навколишнього середовища;
  • міцні та ізольовані кріплення роз'ємів.

Оболонка комутації виконує захисну функцію і виготовляється з еластичних, м'яких полімерних з'єднань.

Величезний вибір кабелів різних типів тільки від перевірених виробників представлені на сторінках нашого інтернет-магазину Monkey Music.

Показано з 1 по 50 із 87 (2 сторінок)

Кабелі: часті питання

Найбільш популярні кабелі у 2022 році це:
Найдорожчі кабелі у 2022 році це: