Меню
Ваш кошмк


Monkey Music – ваш надійний музичний магазин

Професійні музиканти та початківці часто зіштовхуються з питаннями вибору якісних музичних інструментів, обладнання та аксесуарів. Музичний магазин Monkey Music створений музикантами для музикантів тому ми завжди готові вислухати Вашу проблему і запропонувати оптимальне її вирішення. В каталозі представлене оригінальне обладнання, вибір якого задовольнить потреби як професіоналів, так і новачків музичної індустрії.

Якісні музичні інструменти та обладнання по вигідним цінам

В світі музики важлива будь-яка дрібниця. Музичні інструменти – не виняток. Навіть невелика деталь може давати відчутний вплив на звук, що для професійного музиканта просто недопустимо. Ось чому схожі на вигляд інструменти можуть кардинально відрізнятись ціною і як результат – звучанням.

Monkey Music чудово розуміє ці неформальні правила, тому пропонує своїм клієнтам оригінальне музичне обладнання від світових брендів. У нас ви знайдете:

  • великий вибір акустичних та електрогітар;
  • комплектуючі для ударних установок;
  • обладнання для DJ та звукозаписуючих студій;
  • електронні клавішні музикальні інструменти, а також комплектуючі до них;
  • обладнання, процесори, педалі ефектів та багато іншого.

Жоден музикант не може обійтись без аксесуарів. Струни, косметика по догляду за деревом на гітарі, а також звичайні комутуючі шнури – від цих «дрібниць» залежить якість інструменту і його звучання. Щоб наші користувачі мали змогу замовити та купити все необхідне в одному місті, ми пропонуємо великий асортимент аксесуарів, комплектуючих та засобів по догляду за інструментами.

Сучасний сервіс з Monkey Music

Наш інтернет магазин музичних інструментів та обладнання пропонує вигідні умови своїм клієнтам. У нас:

  • продаж тільки оригінальних музичних інструментів, обладнання та якісних комплектуючих до них;
  • широкий вибір аксесуарів від відомих виробників;
  • вигідна цінова політика – якісне музичне обладнання може бути доступним;
  • можливість покупки з доставкою по Україні – вкажіть своє місто, а ми подбаємо про швидку доставку транспортними компаніями.

В Monkey Music купити музичні інструменти дуже просто. Достатньо оформити замовлення на сайті або звернутися до наших продавців за номерами телефонів  магазину. Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів із питанням, а ми обов'язково проконсультуємо по нашому асортименту.