Меню
Ваш кошмк

Струни для альта

Альта є найближчою родичкою до скрипки і відрізняється особливим звучанням (на октаву вище, ніж у віолончелі і на квінту нижче, ніж у скрипки) і глибоким тембром.

Досягти чудового звучання інструменту можна тільки при виборі якісних струн. Виготовляють їх з натуральних і синтетичних матеріалів. Майстри протягом багатьох років експериментували зі струнами для альт. Це відбувається за рахунок різних способів обробки сировини, зміні діаметру струн і сили натягу, а також посилення їх металевим переплетенням.

Шляхом безлічі проб і помилок були створені кращі зразки струн.

Особливості струн для альта

Серед основних переваг сучасних струн для альта вважаються наступні:

  • висока міцність на розрив;
  • еластичність матеріалу;
  • відмінні акустичні властивості.

Раніше майстри використовували для виготовлення струн тканини тварин, але кращими матеріалами виявилися овечі і козячі кишкові волокна. Вони дозволяють досягти особливої насиченості і глибини звучання смичкового музичного інструменту, повністю розкривають його потенціал.

Сьогодні хорошою альтернативою струн тваринного походження є вироби із синтетичних материалів. Таким чином, ринок музичних товарів поповнився нейлоновими і шовковими струнами для альта. Останні так і не стали популярними серед виконавців через глухе звучання і недостатню міцність.

Що ж стосується нейлонових струн, то вони також недостатньо міцні в порівнянні з натуральними. Однак, звучання їх практично не відрізняється за тембром, тому вони стали користуватися величезною популярністю серед професійних музикантів.

Для поліпшення звучання, яскравості та динамічності майстри почали використовувати спеціальну металеву оплетку. Найпопулярнішими матеріалами для обплетення струн стали:

  • сталь;
  • хром;
  • бронза;
  • нікель;
  • срібло.

При цьому, метал сталі використовувати не тільки для обплетення струн, а й для виробництва сердечника.

Де купити струни для альта?

Широкий асортимент струн для альта представлений на сторінках нашого інтернет-магазину MonkeyMusic. Тут ви можете вибрати набір струн, як для професійних виконавців, так і для новачків. Наші консультанти допоможуть підібрати найбільш відповідний набір струн для вашого музичного інструменту.

Показано з 1 по 41 із 41 (1 сторінок)