Меню
Ваш кошмк

Струни для смичкових інструментів поштучно

І новачки, і професійні виконавці часто стикаються з ситуаціями, коли на смичковому музичному інструменті рветься струна. У даній ситуації недоцільно купувати готовий комплект струн для скрипки, альта, віолончелі або контрабасу, адже можна купити струни поштучно.

Також слід зазначити, що одні струни починають виходити з ладу раніше за інших. Купуючи повний комплект, у вас будуть збиратися нові струни, довго очікують своєї заміни.

Саме тому, ви можете купити одну струну за вигідною ціною будь-якої товщини, обмотки і для будь-якого типу смичкового інструменту.

Як вибрати струни поштучно?

Вибираючи одну струну важливо врахувати матеріал виробу, товщину, натяг і інші фактори. Найкраще зупинити вибір струни на моделі від того ж виробника, що й інші струни на вашому музичному інструменті.

Якщо ж ви давно купували набір струн і не можете згадати назву бренду, то можна підібрати підходящу струну за параметрами.

В першу чергу, це товщина струни і матеріал, з якого вона проводиться. Також слід звернути увагу на матеріал обплетення струни для досягнення відмінного і гармонійного звучання музичного інструменту.

Де купити струни для смичкових інструментів поштучно?

В інтернет-магазині Monkey Music представлений величезний асортимент струн поштучно для: скрипки, альта, віолончелі та контрабасу австрійського бренду - Thomastik-Infeld.

Ми довіряємо тільки перевіреним виробникам і пропонуємо доступні ціни на якісні струни поштучно з доставкою по всій території України.

Показано з 1 по 50 із 144 (3 сторінок)

Струни для смичкових інструментів поштучно: часті питання

Найбільш популярні струни для смичкових інструментів поштучно у 2021 році це: ✓ Thomastik-Infeld 130MSThomastik-Infeld 132AThomastik-Infeld 129MSThomastik-Infeld AL03Thomastik-Infeld 133
Найдорожчі струни для смичкових інструментів поштучно у 2021 році це: ✓ Thomastik-Infeld 132A за 608 грн ✓ Thomastik-Infeld 133 за 608 грн ✓ Thomastik-Infeld 132 за 558 грн
Найдешевші струни для смичкових інструментів поштучно у 2021 році це: