Меню
Ваш кошмк

Каподастри

Каподастр є незамінним аксесуаром для гітариста, що дозволяє грати в будь-якій тональності, застосовуючи знайомі акордові аплікатури. Крім того, з його допомогою можна знайти найбільш підходящу тональність під ваш голос.

Конструкція каподастру представлена зажимом, який кріпиться безпосередньо на гриф, що дозволяє підняти висоту звучання струн. Часто його порівнюють з верхнім порожком гітари який переміщуються.

Основні види каподастрів

Незважаючи на різновид каподастрів всі вони справляються з однією і тією ж функцією. Однак, їх форма і конструкція може відрізнятися між собою.

На окрему увагу заслуговують каподастри для класичних гітар. Останні мають більш широкий гриф і оснащуються м'якими нейлоновими струнами, а значить, ідеальний каподастр для класичної гітари трохи довше стандартного і має менш притискну силу. Ще одна особливість полягає в формі грифа, адже такий інструмент має плоску форму, а значить, і профіль верхньої притискної скоби теж плоский.

Що стосується каподастру для електро- та акустичних гітар, то їх притискна скоба вкорочена і має заокруглену форму, а притискна сила - в кілька разів вище.

Ще більш потужні вважаються каподастри для 12-струнних гітар.

Також розрізняють каподастри, які не тільки підвищують тональність, але і дозволяють змінювати лад гітари. Такі аксесуари можуть перетворювати стандартний гітарний лад в open g або ж drop.

Як використовувати каподастр?

Нижче представлено кілька рекомендацій по використанню каподастру:

  • Розміщуйте аксесуар за потрібним ладовим порожком в процесі розташування на грифі. Якщо затиснути струни на самому поріжку, то звучання буде занадто глухим. При зсуві в іншу сторону від обраного ладового порожку можна отримати невелике деренчання струн, що небажано;
  • Намагайтеся застосовувати каподастр до дев'ятого ладу, так як в діапазоні від 1-го до 9-го ладу він працює найкраще. В іншому випадку на грифі залишиться занадто мало місця для руки.

Великий вибір якісних каподастрів за доступними цінами представлений в нашому інтернет-магазині.

662 грн.
Без ПДВ:662 грн.
792 грн.
Без ПДВ:792 грн.
685 грн.
Без ПДВ:685 грн.
685 грн.
Без ПДВ:685 грн.
492 грн.
Без ПДВ:492 грн.
712 грн.
Без ПДВ:712 грн.
792 грн.
Без ПДВ:792 грн.
715 грн.
Без ПДВ:715 грн.
635 грн.
Без ПДВ:635 грн.
492 грн.
Без ПДВ:492 грн.
712 грн.
Без ПДВ:712 грн.
712 грн.
Без ПДВ:712 грн.
715 грн.
Без ПДВ:715 грн.
Показано з 1 по 50 із 76 (2 сторінок)

Каподастри: часті питання

Найбільш популярні каподастри у 2022 році це:
Найдорожчі каподастри у 2022 році це:
Найдешевші каподастри у 2022 році це: