Меню
Ваш кошмк

Струни для акустичної гітари

Найкращі струни для акустичної гітари

струни для акустичної гітари

Звучання акустичної гітари, як і будь-якого струнного музичного інструменту, напряму залежить від якості, а також правильного вибору струн. Як і починаючиму виконавцю, так і професіоналу важливо враховувати безліч нюансів при покупці.

Важливо пам’ятати, що для кожного типу гітари використовуються струни свого типу. Якщо ви встановите струни, призначені для іншого різновиду музичного інструменту, це може стати причиною виходу його з ладу.

Види струн для акустичної гітари

Для початку слід відзначити, що всі струни мають різну товщину, завдяки чому вони звучать по-різному. Досягається це за допомогою обмоток, які виробляються з наступних матеріалів:

  • бронза - відрізняють жовту (дозволяє досягти яскравого, гучного та красивого звучання з відмінною перкусією, однак, вона досить вибаглива у догляді. Жовта бронза швидко окислюється і покривається характерним зеленим відтінком, тому зберігайте струни в сухом приміщенні), а також фосфорну (має більш глубокий і рівний звук);
  • мідь - вважається більш доступним варіантом для струн. Практично у всіх виробників вони мають схоже звучання;
  • срібло - мають достатньо тонку структуру, що і передається в тоні та чіткому звучанні інструментів. Характерна дзвінкість відмінно підходить і для пальцьового перебору та медіатора. Однак, при грі боєм вони не передають таку же силу, як бронзові.

Крім матеріалу відрізняються струни і формою обмотки. Для акустичних гітар використовують круглу або пласку обмотку. Перша дозволяє отримати дзвінке і яскраве звучання, а друга - глухий звук.

Як обрати струни на акустичну гітару?

Сьогодні струни для акустичної гітари представлені величезним асортиментом: синтетичні, на стальному тросі, біметалічні, з багатослойною та профільною обмоткою, а також комбіновані.

Не варто забувати, що при виборі струн слід звернути увагу на товщину струн та відповідно їх натяження.

Тонкі струни легко притискаються, тому пальці від гри не так втомлюються. Такі моделі популярні у виконавців-початківців. Однак, якщо ви хочете досягти насиченого і гучного звучання, то краще зупинити вибір на товстих струнах. Грати на них важче, ніж на тонких. Якщо хочете отримати оптимальне поєднання легкості затиснення і приємного звуку, то вам підійдуть комплекти середньої товщини.

Де купити струни до акустичної гітари

Струни для акустичної гітари представляють собою основний компонент музичного інструменту який власне і створює звук. Вибір комплектів достатньо великий. Тип обмотки, матеріал і сила натягу – все це необхідно враховувати обираючи струни для гітари. Від цього напряму залежить якість звучання.

Музичний магазин Monkey Music – це місце, де кожен гітарист може вибрати та купити струни для акустичної гітари любого типу. Вся продукція є повністю оригінальною. В каталозі представлені струни із різних матеріалів, тому в гітариста завжди залишається простір для експериментів зі звуком.

Показано з 1 по 50 із 510 (11 сторінок)
Найбільш популярні струни для акустичної гітари у 2022 році це:
Найдорожчі струни для акустичної гітари у 2022 році це: