Меню
Ваш кошмк

Укулеле

Гавайська гітара або більш відома її назва укулеле є маленьким і незвичайним музичним інструментом, історія якого починається в кінці 19 століття. Конструкція укулеле складається з двох португальських гітар: чотирьохструнного кавакіньо, а також п'ятиструнного Раджан.

Незважаючи на маленькі розміри гавайської гітари стала досить популярною серед місцевих жителів завдяки дзвінкому звучанням і доступною ціною.

Пізніше на укулеле грали американські джазмени, музиканти, а відомі музичні концерни запустили навіть серійні виробництва інструментів (серед них: Рега, Мартін і Хармоні).

Сьогодні гавайська гітара знову знаходиться на піку популярності, все більше музикантів і сучасних виробників зацікавлені в інструменті. Тому, в каталозі нашого інтернет-магазину представлена широкий модельний ряд укулеле.

Основні види укулеле

Класичний варіант укулеле представлений дерев'яним корпусним інструментом і має чотири нейлонові струни. Однак, є варіації з шістьма струнами зі стандартним строєм.

Найчастіше на інструмент ставляться саме нейлонові струни, так як вони дозволяють досягти м'якого звучання та підсилюють верхні частоти звукового діапазону, які властиві для укулеле.

Стандартний лад укулеле представлений:

  • GCEA (для сопрано);
  • DGBE (для баритону, концертної або тенор-укулеле);

Всі гавайські гітари розрізняються не тільки за розміром, але і звучанням. Так як основною родзинкою звучання інструменту вважаються акцентовані верхні ноти, то можна підібрати потрібну тональність залежно від розміру укулеле.

Розрізняють такі види укулеле:

  • Сопранова акустична - найменша і популярна, її довжина разом з грифом становить всього 53 см. Щоб грати на такій гітарі музикантові потрібна особлива спритність і швидкість. У народі цей тип укулеле назвали стрибаючою блохою адже рухи при грі дуже нагадують стрибки блохи;
  • Концертна - на відміну від сопранової акустичної має трохи більший розмір (58 см з грифом). Інструмент володіє відмінним звучанням, а за рахунок широкого грифу грати на ній значно зручніше;
  • Тенорова - довжина цієї гавайської гітари становить 66 см, а звучання дуже яскраве і запам'ятовується, найчастіше їх виготовляють в форматі напівакустика;
  • Бас і баритон - вважаються найбільшими за розміром укулеле і більше нагадують маленькі гітари. Їм властивий глибокий і низький тембр звучання і вони відмінно підійдуть для аккомпанентной гри в ансамблі.

Придбати якісну укулеле потрібного виду можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент музичних інструментів від кращих виробників за доступними цінами.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)