Меню
Ваш кошмк

Струни для електрогітари

Струни для електрогітари є невід'ємним затратним матеріалом гітаристів, від якості якого безпосередньо залежать його відчуття і звучання. Серед досить відомих, що добре зарекомендували себе виробників і торгових марок струн варто зазначити такі, як Elixir, DR, Dunlop, Ernie Ball, GHS, Fender, Dean Markley.

У чому особливість струн для електричної гітари?

Струни для електричної гітари відрізняються матеріалом або їх сплавом. Тонкі струни (без обмотки) складаються тільки з сердечника, в той час, як більш потовщені рішення мають поверх сердечника обмотку. Виготовляють сердечник зі сталі. Обмотка ж в стандартному виконанні може бути виконана зі сталі (дзвінкі), нікелю (глухі) і нікельованої сталі (компроміс між першими двома). Зараз виробники впроваджують нові, більш революційні технології, як правило, для збільшення терміну звучання струн на більш тривалий час.

Наступний критерій, який варто враховувати при пошуку струн для електрогітари - це їх діаметр, зазвичай позначається в дюймах. Існують як стандартні набори по діаметру від першої до шостої струни, так і гібридні. Ці параметри стандартизовані, тому на упаковці часто комплект позначається діаметрами тільки першої та шостої струн через рисочку.

На тонких струнах витягувати звуки і грати легше, але на товстих звук набагато яскравіше і більше можливостей по мікро контролю. 

Універсальними, а тому і найпопулярнішими, є комплекти середньої товщини 10-46 (0,010-0,046). Вони дозволяють досягти досить яскравого звучання при помірній складностігри.

І менш помітний, але важливий аспект - це форма обмотки (зовні і зсередини):

  • струни з круглою обмоткою відрізняються наступною конструкцією: всередині розміщений сердечник, який обмотаний круглим дротом. Це створює так званий призвук від ковзання пальців уздовж струни, що не можна відзначити, як об'єктивний недолік;
  • в струнах з плоскою обмоткою на сердечник намотується дріт з більш гладкою поверхнею. В даному випадку звук менш яскравий, ніж у аксесуарів з круглою обмоткою і за ціною вони трохи дорожчі;
  • струни з напівкруглою обмоткою - це гібрид описаних вище обмоток. Процес виготовлення такий, як і струн з круглою обмоткою, але з наступною обробкою зовнішньої поверхні дроту до максимально плоского стану;
  • в струнах з гексагональною обмоткою в поперечному розрізі сердечник має форму шестикутника, а поверх нього щільно намотується круглий дріт, що точно повторює форму сердечника.

Купити струни для електрогітари провідних брендів за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальні комплекти відмінної якості і регулярно оновлюємо асортимент новими товарами.

Показано з 1 по 50 із 667 (14 сторінок)

Струни для електрогітари: часті питання

Найбільш популярні струни для електрогітари у 2022 році це:
Найдорожчі струни для електрогітари у 2022 році це: