Меню
Ваш кошмк

Бас-гітари

Бас гітара являється одиним із типів популярного музичного інструменту, широко використовувана для створення груву (руху) в музиці. Завдання бас гітари - це ритмічна основа і акомпанемент, але останнім часом область її використання істотно розширилася і сьогодні її використовують і в якості сольного інструменту.

Всі конструктивні особливості бас гітари спрямовані на те що б отримати більш низький діапазон відтворюваних частот.

Основні види та їх особливості

Асортимент цих музичних інструментів досить широкий. Так, при бажанні можна купити бас гітару з чотирма, п'ятьма, шестьма і навіть сім'ю струнами. Існують акустичні бас гітари також як і безладові у цих двох видів є характерне звучання схоже з контрабасом. Зона їх застосування в основному джазова музика або фолк музика. Бас гітари з п'ятьма струнами завоювали популярність з розквітом pop музики, так як додавання п'ятої струни забезпечує нам щільний низ що прийнятно для pop, soul музики. Шестиструнні баси є універсальними, можуть використовуватися як і для акомпанементу так і для сольної гри.

Особливості вибору

Ціни на бас гітари залежать від того з якого дерева вони виготовлені, яка вмонтована електронна система, бренд, країна виробник і т.д. Найчастіше ці музичні інструменти виготовляються з ясена, вільхи, липи, бубінга, клену та агатису. Гриф роблять з клену або червоного дерева для того щоб витримати натяг струн. Тип деревини впливає і на зовнішній вигляд виробу і на глибину звучання.

Крім того, на тембр і характер звучання впливають звукознімачі і то, як саме вони розміщені. Багато виробників постачають свої моделі активною електронікою. В якості такої використовується вбудований передпідсилювач і акумуляторна батарея. Залежно від завдання бас гітари мають особливості звучання: з вираженим мелодизмом для тих хто багато грає соло, або з щільним низом для прокачування, звеніння, ричання і т.д. У сучасному світі ви знайдете будь-який зручний для вас звук. Також на звучання впливає механіка інструменту: Кілковий механізм, верхній поріжок, ладовий поріжок, бридж бас гітари і звичайно струни. Нові струни додадуть вашому інструменту соковите, свіже звучання і дасть повністю розкритися дереву вашого інструменту.

Купити бас гітару в Києві та й в усій Україні найпростіше в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо професійні музичні інструменти з США за доступною ціною. Всі моделі відрізняються високою якістю і відмінно підійдуть для створення самої різної музики. Ми регулярно оновлюємо асортимент і пропонуємо оригінальні бас-гітари провідних світових брендів.

Fender American Standard Precision Bass 5 String Candy Cola Maple Neck 2011 Fender American Standard Precision Bass 5 String Candy Cola Maple Neck 2011
Не в наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)