Меню
Ваш кошмк

Стійки, тримачі для гітар

Підставка для гітари або стійка являє собою особливий пристрій, що дозволяє зберегти інструмент у відмінному стані. Такий тримач з легкістю вирішує проблему з установкою навіть у тісному приміщенні. Крім того, гітара розміщена на спеціальній стійці має естетичний зовнішній вигляд.

Різновиди підставок для гітари

Серед основних видів підставок для гітари можна виділити наступні:

  • універсальна стійка під гітару - відмінно підходить для розміщення будь-якого виду гітари: акустичної, бас, електро. Завдяки хвилястої формі нижніх тримачів товщина гітарної деки не має значення, а верхні тримачі - універсальні і підійдуть під будь-який тип;
  • тримач, який утримує тільки деку гітари. Такий пристрій займає мінімум простору і при цьому, інструмент надійно розташовується навіть без кріплення верхньої частини;
  • настінні кріплення також мають пару підвидів: з дуговим кріпленням і з додатковим замком.

Розміри стійок для гітар

Після того, як ви визначитеся з видом стійки для гітари необхідно буде вибрати найбільш відповідний розмір виробу. Часто стійки виготовляють для одного інструмента, але можна знайти аксесуари на 6, 8 і більше гітар. Вони відрізняються не тільки за своєю конструкцією, але і по типу кріплення.

Підставка під 30 гітар зовні нагадує вішалку для верхнього одягу, при цьому інструменти розміщуються в два яруси, не зачіпаючи один одного. Такі стійки найчастіше використовуються в магазинах і на репетиційних базах.

Компактними вважаються стійки, що вміщують до 10 інструментів, а зручний механізм дозволяє скласти пристрій для більш зручного переїзду.

Матеріали тримачів для гітар

Один з основних параметрів, на який потрібно звернути увагу при виборі тримача для гітари, є матеріал виробу.

Найчастіше стійки виготовляють зі сталі, алюмінію, пластику і дерева.

Сталеві стійки досить міцні, але відрізняються великою вагою, що не завжди зручно для транспортування. Алюмінієві моделі не такі міцні, як сталеві, але мають більш легку конструкцію і не іржавіють з часом.

Вибираючи стійку з пластика, необхідно переконатися в міцності матеріалу, адже це може вплинути на довговічність експлуатації аксесуара.

Величезний вибір підставок для гітар від брендів: Fender, Pig Hog, String Swing USA, Ultimate Support представлено в інтернет-магазині Monkey Music. Тут ви також можете купити гітару, чохол для гітари і гітарні ефекти за найдоступнішими цінами.

545 грн.
Без ПДВ:545 грн.
485 грн.
Без ПДВ:485 грн.
935 грн.
Без ПДВ:935 грн.
1975 грн.
Без ПДВ:1975 грн.
Fender Mini Electric Guitar Stand Fender Mini Electric Guitar Stand
Не в наявності
Pig Hog PHGS-RD Guitar Stand Pig Hog PHGS-RD Guitar Stand
Очікується
485 грн.
Без ПДВ:485 грн.
Ultimate Support JamStands JS-TG101 Tubular Guitar Stand Ultimate Support JamStands JS-TG101 Tubular Guitar Stand
Знятий з виробництва
Ultimate Support JamStands JS-AG100 A-frame Guitar Stand Ultimate Support JamStands JS-AG100 A-frame Guitar Stand
Знятий з виробництва
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)

Стійки, тримачі для гітар: часті питання

Найбільш популярні стійки, тримачі для гітар у 2022 році це:
Найдорожчі стійки, тримачі для гітар у 2022 році це: