Меню
Ваш кошмк

Fender

520 грн.
Без ПДВ:520 грн.
3780 грн.
Без ПДВ:3780 грн.

Fender

Компанія Fender спеціалізується на виробництві величезного асортименту музичних товарів, починаючи від музичних інструментів (акустичних і бас-гітар), закінчуючи безліччю різних аксесуарів (гітарних ефектів, медіаторів).

Продукція бренду випускається відповідно до високих стандартів якості, що повністю виправдовується їх вартістю.

Історія розвитку бренду Fender

Fender є одним з найбільших виробників гітар і музичного устаткування, який був заснований в США в 1946 році. Що стосується безпосередньо виробництва і продажів музичних інструментів, то вони беруть свій початок з 1950 року.

Перший легендарний Телекастер був випущений в 1951 році, що послужило величезним поштовхом для подальшого розвитку бренду.

Преміум-сегмент по виробництву гітар ручної збірки Fender розмістили в США. У Мексиці ж фабрика виробляє бюджетні варіанти інструментів, вартість яких значно менше американських. Щодо комплектуючих, Фендер використовує одні й ті ж вироби на обох виробництвах.

Що стосується репутаційних досягнень торгової марки, то переоцінити їх складно, адже Fender вже давно служить еталоном високої якості музичного обладнання.

Асортимент продукції Fender

Сьогодні під брендом Fender виробляються такі категорії музичних товарів:

  • гітари - всіх типів: акустичні, електро та бас-гітари;
  • звуковідтворювальне і підсилююче обладнання - серед них: підсилювачі, комбопідсилювачі, а також кабінети;
  • комплекти і акустичні системи;
  • моніторингові вироби;
  • аксесуари для гітар - медіатори, педалі ефектів, ремені, гітарні струни, а також кошти для догляду за інструментом;
  • губні гармоніки.

Все продукція Fender відрізняється своєю універсальністю, адже використовується вона в звучанні виконавців різних стилів і напрямків (блюз, кантрі, важкий метал та інші). При цьому, як і слід лідеру, вироби бренду мають фірмове звучання - скляний звук.

Варто відзначити, що саме Fender розробили модель електричної бас-гітари в тій конструкції, яку ми звикли бачити. З 1951 року модель Precision виступає в ролі прототипу всіх випущених бас-гітар.

На інструментах Fender грали такі відомі виконавці як Paul McCartney, Bob Dylan, Jeff Beck, Bruce Springsteen, Eric Clapton, Dave Murray і багато інших.