Меню
Ваша корзина

Укулеле

Укулеле різних видів для професійних музикантів та любителів з доставкою по Україні

Укулеле чи гавайська гітара – це компактний струнний музичний інструмент, відомий з 19 сторіччя. Вона добре підходить для виконання кантрі, фолку, регбі, джазу та традиційної гавайської музики. Створена укулеле на основі брагінью та кавакіньо – двох мініатюрних гітар, що походять з о. Мадейра та Португалії відповідно. Використовують її як для гри вдома так и виступів, соло чи в ансамблі. В інтернет-магазині Monkey Music укулеле доступні в широкому модельному ряді, різні по дизайну та конструктивним особливостям.

Основні різновидності інструмента

Класична конструкція укулеле складається з дерев’яного корпуса струн, виготовлених з нейлону. Цей матеріал забезпечує м’яке звучання та добре підсилює верхні частоти, що є властивими для інструменту.
Випускаються гавайські гітари в декількох різновидностях, які відрізняються за типом стандартного ладу на: GCEA (сопрано) та DGBE (тенор чи баритон). 
Також вони розрізняються на види:

  • сопрано – найбільш маленька та популярна гавайська гітара. Її довжина складає всього 53 см. Вона видає найбільш традиційне звучання. Використовують частіше за все для гри в колективі;
  • концертна – вона трохи більша (58 см). Для неї характерною властивістю є широкий гриф, через що грати на ній зручніше;
  • тенор. Довжина цих моделей 66 см. Найбільш часто вони виготовляються у форматі напівакустика. Такі укулеле характеризуються яскравим та мелодійним звучанням;
  • баритон. Ці моделі гавайської гітари найбільші за розмірами. Особливою рисою є низький та глибокий тембр звучання, через що вони добре підходять для гри в ансамблі та акомпанементу.

Вибирати тип укулеле потрібно слід з урахуванням особливостей використання. Наприклад, новачкам та музикантам-любителям більше підійдуть моделі сопрано, а професійним виконавцям можна купити інші різновиди інструменту в залежності від потреб.

Переваги замовлення на нашому сайті

В інтернет-магазині Monkey Music представлений широкий вибір музичних інструментів та аксесуарів до них від відомих виробників. Просто зараз можна замовити укулеле, вони доступні в усіх популярних різновидах, тому можна підібрати підходящу модель, як для навчання, так и професійного використання.
Якщо є сумніви щодо вибору – зателефонуйте. В нашому магазині працюють досвідчені менеджери (всі з музичною освітою), які нададуть компетентну консультацію та швидко приймуть замовлення. Продаються інструменти з доставкою по всій країні, тому купити товар на сайті можуть жителі будь-якого регіону України.

Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)